POZVÁNKA – V januári 2020 sa bude konať XIII. reprezentačný ples Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia.


Asociácia podnikateľov v odpadovom hospodárstve (A.P.O.H.) organizuje od roku 2005 reprezentačné plesy odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia na ktorých sa stretávajú najvýznamnejší predstavitelia odpadového hospodárstva, priemyslu, odborných organizácií, zástupcovia štátu, miest a obcí, ako aj odborná verejnosť. Už tradične je to miesto, kde je možné sa nie len dobre zabaviť, ale aj stretnúť s mnohými známymi a dokonca nadviazať zaujímavé obchodné kontakty.

 

Milí priatelia,

čas  neúprosne beží a tak náš realizačný team začal pripravovať

 XIII. Reprezentačný ples  Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia, ktorý sa uskutoční 17.1. 2020 v DoubleTree by Hilton v Bratislave.

 

Z uvedeného dôvodu si  dovoľujeme Vám poslať  informácie týkajúce sa prípravy Plesu ako aj možného partnerstva pri jeho organizovaní.

Partneri plesu budú uvedení na všetkých propagačných materiáloch súvisiacich s organizáciou plesu tak pred jeho uskutočnením ako aj počas neho (napr.  vstupenka, tombolový lístok, baner pri vstupe a pod.)

Partneri (ktorí o to prejavia záujem) budú počas celého večera zviditeľňovaní na plátnach v sále prostredníctvom prezentácie a moderátor ich bude počas celého večera niekoľkokrát spomínať.

Pre ilustráciu uvádzame link  z XII. Reprezentačného plesu Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia

POZVÁNKA – V januári 2019 sa bude konať XII. reprezentačný ples Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia.

 

Cena lístka na ples  pre jednu osobu je 95€ bez DPH

Pre účastníkov Plesu ponúkame možnosť ubytovania v hoteli .

Cena jednolôžkovej izby je 110 € a cena dvojlôžkovej  izby je 125€.

V cene ubytovania sú zahrnuté  raňajky a vstup do hotelového Wellnes sveta.

 

ĎAKUJEME všetkým partnerom XII. Reprezentačného plesu Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia

Veríme, že na ďalšom XIII. Reprezentačnom plese Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia   budeme môcť opäť pomôcť tým, ktorí to potrebujú  najviac a to sú deti.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadavky na osobné stretnutie nás  neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

 

S pozdravom

IVIK, s.r.o.

Ing. Petra Požgayová,MBA

peta.pozgayova@gmail.com

+421 918 185 688

 

 

Predpredaj lístkov:

Kúpiť Vstupenku