POZVÁNKA – V januári 2019 sa bude konať XII. reprezentačný ples Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia.


Asociácia podnikateľov v odpadovom hospodárstve (A.P.O.H.) organizuje od roku 2005 reprezentačné plesy odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia na ktorých sa stretávajú najvýznamnejší predstavitelia odpadového hospodárstva, priemyslu, odborných organizácií, zástupcovia štátu, miest a obcí, ako aj odborná verejnosť. Už tradične je to miesto, kde je možné sa nie len dobre zabaviť, ale aj stretnúť s mnohými známymi a dokonca nadviazať zaujímavé obchodné kontakty.

 

 

Milí priatelia,

čas  neúprosne beží a tak náš realizačný team začal pripravovať

 XII. Reprezentačný ples  Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia, ktorý sa uskutoční 18.1. 2019 v DoubleTree by Hilton v Bratislave .

 

Cena lístka na ples  pre jednu osobu je 85€ bez DPH

KÚPIŤ VSTUPENKU NA PLESPre účastníkov Plesu ponúkame možnosť ubytovania v hoteli .

Cena jednolôžkovej izby je 105 € a cena dvojlôžkovej  izby je 120 €.

V cene ubytovania sú zahrnuté  raňajky a vstup do hotelového Wellnes sveta.

 

ĎAKUJEME všetkým partnerom XI. Reprezentačného plesu Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia

 

Ďakujeme, že  ste prispeli k zorganizovaniu XI. Reprezentačnom plese Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia.

Ďakujeme, že  ste na XI. Reprezentačnom plese Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia prispeli na dobrú vec.

Podarilo sa nám vyzbierať 1270,- €.

Peniaze boli pre nadáciu Svetluška. Vďaka Vám sme mohli prispieť na dobrú vec a pomôcť pri zakúpený špecializovaného prístroja pre Národný ústav detských chorôb v Bratislave. 

Veríme, že na ďalšom XII. Reprezentačnom plese Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia budeme môcť opäť pomôcť tým, ktorí to potrebujú  najviac a to sú deti.

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadavky na osobné stretnutie nás  neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Predpredaj lístkov

S pozdravom

 

IVIK, s.r.o.

Ing. Petra Požgayová,MBA

peta.pozgayova@gmail.com

+421 918 185 688


Partneri:

Generálny partner

 

Exkluzívny partner

     

Top partner

   

Mediálny partner

 

Partner