POZVÁNKA – V januári 2022 sa bude konať XV. reprezentačný ples Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia.


Spoločnosť IVIK s.r.o. v spolupráci s Asociáciou podnikateľov v odpadovom hospodárstve (A.P.O.H.) organizuje od roku 2005 reprezentačné plesy odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia na ktorých sa stretávajú najvýznamnejší predstavitelia odpadového hospodárstva, priemyslu, odborných organizácií, zástupcovia štátu, miest a obcí, ako aj odborná verejnosť. Už tradične je to miesto, kde je možné sa nie len dobre zabaviť, ale aj stretnúť s mnohými známymi a dokonca nadviazať zaujímavé obchodné kontakty.

 

 

 XV. Reprezentačný ples  Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia sa uskutoční 21. 1. 2022 v DoubleTree by Hilton v Bratislave.

 

Cena lístka na ples  pre jednu osobu je 99€ bez DPH
Pre účastníkov Plesu ponúkame možnosť ubytovania v hoteli .

Cena jednolôžkovej izby je 110 € a cena dvojlôžkovej  izby je 125€.

V cene ubytovania sú zahrnuté  raňajky a vstup do hotelového Wellnes sveta.

ĎAKUJEME všetkým partnerom XIV. Reprezentačného plesu Odpadového hospodárstva a  priateľov životného prostredia

Ďakujeme, že  ste prispeli k zorganizovaniu XIV. Reprezentačnom plese Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia.

Veríme, že na ďalšom XV. Reprezentačnom plese Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia   budeme môcť opäť pomôcť tým, ktorí to potrebujú  najviac a to sú deti.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadavky na osobné stretnutie nás  neváhajte kedykoľvek kontaktovať

 

S pozdravom

IVIK, s.r.o.

Ing. Petra Požgayová,MBA

peta.pozgayova@gmail.com

+421 918 185 688